קורס צלילה 1 + 2 באילת
מחיר מבצע
רק 1,350 ש"ח

אם ברצונך ללמוד לצלול ולהגיע בתוך שבוע ליכולות צלילה מתקדמות שיאפשרו לך לקבל ביטחון, לצלול לעומקים ולצבור ניסיון רב יותר תחת פיקוח מדריך מוסמך, מומלץ לעשות קורס צלילה כוכב 1+2 ברצף.

כיף לצלול אצלנו גם בחורף! אנחנו דואגים לספק לצוללים שלנו חליפות צלילה מתאימות ששומרות היטב על חום הגוף מתחת למים. וכשיוצאים מהמים נהנים ממקלחות מים חמים המותקנות במועדון.  קורס צלילה כוכב 1+2 ברצף מאפשר לנו להציע לך מחיר מוזל בהרבה מהמחיר הנדרש עבור קורס כוכב 1 וקורס כוכב 2 אם יתבצעו בנפרד.

קורס צלילה כוכב 1+2 נמשך 7 ימים, מיום ראשון עד שבת, שעות הלימוד בין 09:00-15:00. בכל יום ראשון בשנה נפתח קורס. הקורס נערך בקבוצות קטנות (עד 6 צוללים למדריך).

קורס צלילה כוכב 1+2 כולל בתוכו את כל מרכיבי הלימוד העיוני והמעשי של קורס כוכב אחד וקורס כוכב שני. תכנית שני הקורסים ברצף כוללת 15 צלילות בים ולימוד תאוריית הצלילה באמצעות סרטים, הדרכות וספר לימוד. בתום הקורס ניתן לצלול לעומק של עד 30 מטר. מחיר קורס כוכב 1+2 ברצף כולל ציוד צלילה מלא במהלך הקורס, ספר לימוד בהשאלה*, טבלאות לתכנון צלילה, יומן צלילות, ביטוח צוללים בזמן הקורס ותעודת הסמכה בינ"ל של PADI המאפשרת לך לצלול בכל מועדוני הצלילה בעולם.

חניכי הקורסים שלנו יכולים לשכור חדרים זוגיים בוילת הצוללים של לאקי . כמו כן יש לנו הסכם עם אכסניית בית הערבה עבור הצוללים שלנו לגבי סידורי לינה מוזלים בחדרים משותפים באכסניה (4-6 צוללים בחדר). 

חשוב לדעת, אם אתם מתכננים לחזור מאילת בטיסה יש לקחת בחשבון שלא ניתן לטוס 24 שעות לאחר הצלילה האחרונה.

מחיר מבצע קורס צלילה כוכב 1+2 ברצף: 1,350 ש"ח.

מחיר קורס כוכב 1+2 פרטי:  3500 ש"ח (ניתן להתחיל בכל יום בשבוע).

לפרטים נוספים והרשמה צור קשר .

חשוב מאד – לפני הגיעך לקורס יש לעיין בטופס הצהרת בריאות.  במידה ועליך לענות "כן" על אחד הסעיפים בטופס (לא להתייחס לשברים בעבר, עישון, עודף משקל, אלרגיות או משקפיים) יש ליצור עמנו קשר לפני הגיעך לקורס על מנת שנפנה אותך במידת הצורך להתייעצות עם רופא צלילה.

בהתאם להנחיית רשות הצלילה בישראל כל צולל מגיל 45 ומעלה חייב לקבל אישור מרופא צלילה. ניתן לפנות לכל רופא צלילה באזור מגוריך. לחץ לרשימת רופאי צלילה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן