קורס צלילה באילת כוכב *1
מחיר מבצע 880 ש"ח

אם תמיד רצית ללמוד לצלול, לגלות הרפתקאות חדשות או פשוט לראות את נפלאות העולם התת-ימי, אז כאן זה מתחיל! קורס צלילה כוכב אחד – צולל מים פתוחים של פאדי נמשך חמישה ימים והינו הקורס הפופולרי ביותר בעולם ומיליוני צוללים החלו את דרכם בקורס זה. 90 אחוז ממועדוני הצלילה בעולם הינם מועדונים של PADI, אך אין כמו מועדון צלילה של פאדי באילת.  צלילה באילת במימיו הצלולים של ים סוף היא חוויה מיוחדת במינה.

אצלנו בלאקי דייברס תיהנו מקורס צלילה מקיף ומקצועי עם אחד מהמדריכים המנוסים שלנו, באווירה נינוחה ומשפחתית. 
כיף לצלול אצלנו גם בחורף! אנחנו דואגים לספק לצוללים שלנו חליפות צלילה מתאימות ששומרות היטב על חום הגוף מתחת למים. וכשיוצאים מהמים נהנים ממקלחות מים חמים המותקנות במועדון.

תעודת צולל מים פתוחים של פאדי תאפשר לך לצלול בכל מקום בעולם עד לעומק של 18 מטרים.

קורס צלילה כוכב ראשון נמשך 5 ימים ומתקיים בכל יום א' עד ה', כל שבוע בכל ימות השנה. שעות הלימוד 09:00 עד 15:00. תוכנית הקורס כוללת סה"כ 9 צלילות במשך הקורס וחצי יום בכל יום לימוד תאוריית הצלילה. החומר נלמד באמצעות סרטים, הרצאות וספר לימוד.

מחיר קורס צולל מים פתוחים כוכב אחד של פאדי כולל: ציוד צלילה מלא במהלך הקורס, קבוצה קטנה (מקסימום 6 איש למדריך), קוד לספר לימוד אינטרנטי, טבלאות לתכנון צלילה, יומן צלילות, ביטוח צוללים בזמן הקורס ותעודת הסמכה בינ"ל של PADI.

ניתן לעשות קורס כוכב 1+2 ברצף 7 ימים מיום א' עד שבת. 

חניכי הקורסים שלנו יכולים לשכור חדרים זוגיים בוילת הצוללים של לאקי .  כמו כן יש לנו הסכם עם אכסניית בית הערבה לגבי סידורי לינה מוזלים בחדרים משותפים. לחץ לפרטי הלינה.

חשוב לדעת, אם אתם מתכננים לחזור מאילת בטיסה יש לקחת בחשבון שלא ניתן לטוס  24 שעות לאחר הצלילה האחרונה.

מחיר לקורס כוכב אחד: 880 ש"ח
מחיר מבצע קורס צלילה כוכב 1+2 ברצף: 1,350 ש"ח 
מחיר לקורס כוכב אחד פרטי: 2,500 ש"ח (ניתן להתחיל בכל יום בשבוע).

אם ברצונך לקבל פרטים נוספים והבהרות  לחץ ליצירת קשר.

חשוב מאד – לפני הגיעך לקורס יש לעיין בטופס הצהרת בריאות.  במידה ועליך לענות "כן" על אחד הסעיפים בטופס (לא להתייחס לשברים בעבר, עישון, עודף משקל, אלרגיות או משקפיים) יש ליצור עמנו קשר טלפוני לפני הגיעך לקורס על מנת שנשקול אתך ביחד אם רצוי להפנותך להתייעצות עם רופא צלילה.

בהתאם להנחיית רשות הצלילה בישראל כל צולל מגיל 45 ומעלה חייב לקבל אישור מרופא צלילה. ניתן לפנות לכל רופא צלילה באזור מגוריך. לחץ לרשימת רופאי צלילה.

כתוב את הכותרת כאן

סגירת תפריט
דילוג לתוכן