קורס צולל בכיר - Divemaster

מחפש את הצעד הראשון לקרירה בצלילה? כניסתך לעולם המקצועי של הצלילה מתחילה כאן בקורס צולל בכיר Divemaster. במסגרת קורס זה תעבוד צמוד עם מדריך של PADI, תרחיב את הידע התאורטי שלך ותעלה את יכולות הצלילה שלך לרמה מקצועית. קורס דייבמאסטר מפתח את יכולות ההנהגה שלך ומאפשר לך לפקח על פעילויות צלילה שונות ולעזור למדריכים אחרים. תעודת דייבמאסטר הינה תנאי הכרחי עבור קורס עוזר מדריך וקורס מדריכים.

במסגרת הקורס תלמד יכולות הנהגה גם בכיתה וגם בלימוד עצמאי, תאלץ לעבור מבחני שחייה וצלילה שונים, תשפר את יכולתך לזהות בעיות אצל צוללים אחרים ועוד.

הנושאים הנלמדים בקורס דייבמאסטר:  ניווט, חיפוש והצלה, הובלת קבוצה, סיוע למדריך בעבודתו, צלילות עומק, יכולות צלילה ברמה מתקדמת, יכולות הצלה ברמה מתקדמת. כמו כן הקורס מקיף חומר עיוני הכולל פיזיולוגיה ופיזיקה של הצלילה, לימוד על הסובב הימי, ימאות ברמה בסיסית ועוד. קורס זה מומלץ ביותר גם למי שאינו מעוניין בצלילה כמקצוע מאחר והוא משפר את יכולות הצלילה ואת הבנת עולם הצלילה בצורה מקיפה ביותר.
לאחר סיום הקורס תפתח בפניך האופציה לעבודה בכל מקום בעולם ולהתחיל לעבוד כדייבמאסטר.

תנאי קבלה לקורס: תעודת צולל כוכב שני (2 כוכבים), 40 צלילות רשומות, צולל הצלה, טופס רפואי המעיד על בריאות תקינה לצלילה חתום ע"י רופא צלילה, ומעל גיל 18 בתחילת הקורס. כמו כן ישנו מבחן כניסה הכולל בחינת יכולות השחייה ויכולות הצלילה של החניך.

משך הקורס הוא 7 ימים וכולל כ-15 צלילות ולימוד תיאוריה.

מחיר קורס דייבמאסטר: 2,800 ש"ח.
(אגרת רישום, ספרות וחברות בפאדי ישולמו ע"י התלמיד ישירות לפאדי).

מחיר לקורס משולב הכולל החייאה + הצלה + דייבמאסטר 4,000 ש"ח
(אגרת רישום, ספרות וחברות בפאדי ישולמו ע"י התלמיד ישירות לפאדי).

לאחר הרשמתך לקורס ותשלום מקדמה נעביר לך קוד כניסה לסרט ההדרכה של פאדי על מנת שתוכל לצפות בו בזמנך הפנוי ולהגיע מוכן לקורס.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן