קורסי צלילה של ארגון פאדי PADI

לאקי דייברס הוא מועדון 5 כוכבים של "פאדי" – PADI הינו אירגון צלילה בינלאומי הגדול והיוקרתי בעולם. אנו מבצעים את כל קורסי הצלילה שלנו לפי הסטנדרטים של פאדי. התעודה שתקבלו לאחר השלמת קורס אצלנו היא תעודה בינלאומית המוכרת בכל העולם ובאמצעותה תוכלו לצלול בכל מקום שתבחרו בעולם.

למה שאבחר בלאקי דייברס כמועדון הצלילה המועדף שיכשיר אותי לצלילה בצורה הטובה ביותר? לחץ לתשובה מנומקת
וזה מה שכותבים צוללים שלנו לחץ לעיון.

אין ספק שתהנו מהניסיון רב השנים שלנו, מהמדריכים הבוגרים ובעלי ניסיון רב בלימוד צלילה, ובעיקר מהאווירה הטובה ומהיחס האישי שניתן לכל חניך וחניך.  נוסיף לכך את המיקום המצוין שלנו על חוף הים במרחק הליכה קצר מאד משמורת האלמוגים, הסטיל, היתוש ופרדייז (אין צורך לחצות כבישים ולשאת את הציוד הכבד למרחק הליכה מתיש).  

חניכי קורסי הצלילה שלנו יכולים לשכור חדרים זוגיים  בוילת הצוללים של לאקי.  כמו כן יש לנו הסכם עם אכסנית בית הערבה לגבי סידורי לינה מוזלים בחדרים משותפים של עד 6 צוללים בחדר (בנים ובנות בחדרים נפרדים).

ניתן לשלם עבור כל קורס צלילה באמצעות הפיקדון הצבאי.

אנו מקיימים מגוון רחב מאד של קורסי צלילה כגון: קורס צלילה כוכב ראשון ושני, קורסי התמחות בצלילה, קורס דייבמאסטר, קורס עוזר מדריך וקורס מדריכי צלילה. כמו כן אנו מקיימים קורסי צלילה לילדים וקורס צלילה לדתיים (בנים בנות בנפרד). 

בחר קורס צלילה המתאים לך מהרשימה בתפריט בצד ימין או לחץ כאן ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים.

חשוב לדעת, אם אתם מתכננים לחזור מאילת בטיסה יש לקחת בחשבון שלא ניתן לטוס 24 שעות לאחר הצלילה האחרונה.

תנאי תשלום: 
בעת ההרשמה לאחד מהקורסים שלנו ולהבטחת מקומך בקורס נדרש מכל חניך לשלם מקדמה על חשבון התשלום הכולל.  המקדמה הינה חלק מהמחיר הכולל של הקורס. את יתרת התשלום יש לשלם עם ההגעה ביום הראשון של הקורס. במקרה של ביטול ההשתתפות בקורס מכל סיבה שהיא פחות משבוע מהמועד שנקבע לקורס, תשלום המקדמה לא יוחזר וישמר לזכותו של החניך למועד חדש בו יחליט להירשם לקורס.

חניך שהתחיל את הקורס ויחליט להפסיק מכל סיבה שהיא לאחר היום הראשון של הקורס, יוחזר כספו בחישוב תשלום של החלק היחסי של השתתפותו. במידה וחניך יחליט להפסיק השתתפותו בקורס לאחר היום השני של הקורס כספו לא יוחזר ויעמוד לרשותו להמשך הקורס במועד אחד על בסיס מקום פנוי, בהתאם לטופס השלמה שיימסר לו על ידי המדריך. 

  מחיר מבצע
קורס צלילה כוכב אחד – 880 ש"ח
קורס צלילה כוכב 1+2 ברצף – 1350 ש"ח
 
 
סגירת תפריט
דילוג לתוכן