כותבים לנו באימייל

יעל שלום,
נו כבר מתגעגעים… היתה לנו חוויה מדהימה לעבור קורס צלילה כוכב ראשון אצלכם במועדון.
קודם כל המועדון עצמו מקצועי מאורגן בכל הרמות ככה שכיף ללמוד בו אבל בנוסף וזה מה שמדהים אצלכם זו אווירת החופש ואווירת "סיני" של פעם עם החושות. 
דבר שני רפי המדריך שלנו פשוט מדהים מקצוען קר רוח ומדריך מהדרגה הראשונה מצד אחד ואיש שיחה ובדיחה מצד שני ככה שנהננו משני העולמות מקצועיות ושלמות ללא פשרות והכל בהומור שהפך את כל חווית הלימוד לכיף גדול.

 גרמתם לנו להתאהב בצלילה ואין לנו ספק שנחזור אליכם לכוכב שני.

 תודה רבה,
רז וברק מלמד

רציתי להגיד תודה על קורס צלילה כוכב אחד שעברתי אצלכם. 
למרות שאני אישית סובל מאד מקור , נהניתי מאד לעשות את הקורס אצלכם. אוירה מעולה , צוות מקצועי ונותן הרגשה טובה. בטוח חוזר אליכם (כשיתחמם קצת).מילה מיוחדת לדימה המדריך : אין כמוהו בעולם . אישיות מיוחדת במינה . אני אוהב אותו . כשצוללים עם דימה לא צריך ביטוח, ככה הרגשתי.

בכבוד רב,
צביקה תוהמי 

תודה לדריה ולאנדריי על הליווי בצלילת ההכירות של ביתי בת ה-12. על תחושת הבטחון שדריה העניקה לבת שלי בחווית הצלילה הראשונה שלה. על התמונות הנפלאות שאנדריי צילם.
ממש נהננו היום לצפות בהן בסלון ביתנו ולהרגיש שאנחנו מתחת למים שוב. מבטיחים לחזור לצלילה חוזרת! תודה רבה לכם, נורית ומאיה לוין

פורסם בפייסבוק שלנו

תודה ללאקי דייברס ובעיקר לדריה התותחית על קורס כוכב שני מעולה!!!!!!
ליאור אליהו 

קורס צלילה כוכב 1+2 במועדון הטוב ביותר. יחס אישי, מדריכים מעולים והנהלה מצוינת. תודה מיוחדת למדריך האיכותי VOVA.
יהודה דניאלי  

רציתי לומר תודה רבה על הקורס כוכב שני, תודה רבה לכל הצוות ובמיוחד לולאדה שהמקצועיות שלה עולה על כל דימיון! אין ספק מועדון מיוחד ההרגשה המשפחתית משדרגת את המקום פי כמה וכמה ממליץ בחום רב!
אין ספק שנפגש שוב בקרוב.
ציון כהן 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן